Pobyt w Krakowie

Pacjenci przybywają do nas z różnych regionów Polski oraz z zagranicy. Właśnie dlatego wszystkim przyjezdnym proponujemy nocleg w zaprzyjaźnionych z naszym gabinetem ośrodkach – Apartamentach na Kazimierzu i w Hotelu Wawel.

Dodatkowo pragniemy nadmienić, że zapewnimy również Państwu transfer z i na lotnisko, a także kierowcę na czas Państwa pobytu w naszym gabinecie, co pozwoli łatwo i wygodnie zwiedzić to piękne miasto i okoliczne atrakcje turystyczne.

Jeśli są Państwo zainteresowani taką ofertą, mogą Państwo zdecydować się na nocleg w jednym z polecanych przez nas miejsc:

Apartament na Kazimierzu – to elegancki apartament znajdujący się na krakowskim Kazimierzu. Ulica Kupa, na której apartament jest zlokalizowany, to świetna baza wypadowa do zwiedzania – na Rynek dojdą Państwo w 15 minut, na Plac Nowy w minutę.

Apartament na Kazimierzu to mieszkanie typu studio, a na 30m2 znajduje się słoneczny pokój i w pełni wyposażona kuchnia. Okna wychodzą na zabytkową synagogę Kupa, a sama lokalizacja gwarantuje odczucie niepowtarzalnej artystycznej i kulturalnej atmosfery tej krakowskiej wyjątkowej dzielnicy.

Hotel Wawel - zlokalizowany w centrum, w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, znajduje się w połowie drogi między Wawelem a Rynkiem Głównym. Znajduje się on w XVI-wiecznym budynku o wyjątkowej historii, a goście mają do wyboru jeden z 38 luksusowo urządzonych i klimatyzowanych pokoi. Do dyspozycji odwiedzających jest centrum wellness oraz szeroki wachlarz usług kosmetycznych, także fryzjerskich oraz masaże.