Bezbolesne leczenie bezzębia

Piotr Kuśnierz
autor:
dodano: 28.01.2021
kategoria: Poradnik

Utrata wszystkich zębów to niezwykle poważny problem, który negatywnie wpływa na wiele aspektów życia. Dlatego w takiej sytuacji konieczne jest podjęcie kompleksowego leczenia umożliwiającego przywrócenie pięknego i co najważniejsze funkcjonalnego uśmiechu. Wielu jednak Pacjentów obawia się jednak, że taka złożona terapia musi wiązać się z bólem. W Dental4You® niezmiennie udowadniamy, że nawet skomplikowane plany leczenia wykonujemy w pełni komfortowy sposób. Ogromna w tym zasługa stosowanych przez nas innowacyjnych rozwiązań oraz bogatej wiedzy naszych lekarzy.

Ciesz się wspaniałym uśmiechem!

Nim jednak przejdziemy do samego przebiegu leczenia, warto zastanowić się, dlaczego warto w ogóle je podjąć. Przede wszystkim po zakończonej terapii możliwa jest całkowita odmiana wyglądu twarzy. Niesie to ze sobą wiele korzyści. Pacjenci niejednokrotnie podkreślają, że właśnie dzięki temu odzyskali pewność siebie. W ten sposób zaczęli osiągać sukcesy nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Jak się okazuje, osoby z pięknym uśmiechem częściej mogą cieszyć się z awansów. Warto również wspomnieć, że po zakończonym leczeniu odzyskiwany jest komfort psychiczny, dzięki czemu można poczuć się dobrze we własnym ciele.

W przypadku bezzębia niemal zawsze zaleca się zastosowanie protez osadzanych na implantach, czyli małych tytanowych śrubkach. To właśnie one przejmują funkcje korzeni, do których należy między innymi prawidłowe obciążenie kości. Okazuje się więc, że za sprawą implantów możliwe jest zahamowanie procesu zaniku tkanki kostnej. W ten sposób nie dochodzi do pogorszenia wyglądu twarzy, a także do utraty funkcjonalności jamy ustnej. Oznacza to, że bez większych problemów można rozdrobnić wszystkie produkty, nawet bardzo te bardzo twarde, co tym samym przyczynia do poprawy ogólnego stanu zdrowia, ponieważ nie dochodzi do przeciążenia układu pokarmowego. Jest to tylko kilka zalet skorzystania z nowoczesnych rozwiązań protetycznych, które bez wątpienia potwierdzają, że warto zdecydować się na kompleksowe leczenie w Dental4You®.

Jak przebiega leczenie bezzębia?

Na początku zawsze przeprowadzamy wizytę konsultacyjną. W jej trakcie oceniony zostanie stan zdrowia Twojej jamy ustnej. Na tej podstawie nasz ekspert będzie mógł dobrać odpowiednie metody leczenia, a tym samym uzyskać najlepsze i oczekiwane metody. W Dental4You® zalecamy skorzystać z protez osadzanych na implantach, ponieważ to właśnie one pozwalają nie tylko przywrócić piękny i naturalny uśmiech, ale również pełną funkcjonalność w jamie ustnej. W takim wypadku konieczne jest przeprowadzenie zabiegu implantacji, który polega na umieszczeniu kilku implantów, najczęściej 4, w miejsca po utraconych korzeniach. Cały proces jest w pełni komfortowy i bezbolesny, dzięki czemu będziesz z przyjemnością wspominał wizytę w Dental4You®. Następnie, niezależnie od wybranej metody, wykonywane są wyciski ze specjalnej masy, które przekazywane są do pracowni protetycznej. To właśnie tam technicy przygotują odpowiednie, indywidualnie dopasowane odbudowy. Po oddaniu protezy będziesz mógł w końcu cieszyć się pięknym i w pełni funkcjonalnym uśmiechem!

Bezbolesne leczenie bezzębia

Niestety, strach przed stomatologiem jest powszechny. Powód jest przeważnie jeden: kojarzenie gabinetu z bólem. Dlatego w Dental4You® postawiliśmy sobie za cel walkę z dentofobią, czyli właśnie lękiem przed leczeniem stomatologicznym. W tym celu wykorzystuje się wiele innowacyjnych i w pełni bezpiecznych rozwiązań. Pozwala nam to zapewnić najwyższy komfort w trakcie całej terapii.

Podczas każdego zabiegu wykorzystujemy amerykańskie komputerowe znieczulenie The Wand. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie całego zabiegu w pełni komfortowy sposób. Przede wszystkim podczas podawania znieczulenia nie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek, a po zakończonej wizycie nie występuje typowe odrętwienie. Ponadto projektanci The Wand zadbali o jego estetyczny wygląd – strzykawka została zastąpiona przez aplikator, który kształtem przypomina czarodziejską różdżkę. W ten sposób nie pojawia się żadne negatywne skojarzenie związane z tradycyjnymi znieczuleniami.

W Dental4You® istnieje również możliwość skorzystanie z gazu rozweselającego. Jest to rozwiązanie skierowane do wszystkich Pacjentów, którzy panicznie boją się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Gaz rozweselający wprowadza w stan głębokiego rozluźnienia, a w niektórych przypadkach również delikatnie znieczula. Cechy tego rozwiązania sprawiają, że podczas wizyty będziesz mógł poczuć się komfortowo, dzięki czemu leczenie w Dental4You® będziesz wspominał z przyjemnością.

Co możesz teraz zrobić?

Marzysz o pięknym i pełnym uśmiechu, ale obawiasz się, że leczenie może być bolesne? W Dental4You® udowadniamy, że każda wizyta może być w pełni komfortowa! Ogromna w tym zasługa stosowanych przez nas innowacyjnych rozwiązań. Ponadto wiedza i umiejętności naszych ekspertów sprawiają, że uzyskujemy znakomite efekty przy pełnym komforcie Pacjenta podczas leczenia. Przekonaj się sam już dziś! Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.

 Zadzwoń: 12 222 50 10