Niewidoczne nakładki ortodontyczne Invisalign

Przywrócenie prawidłowego zgryzu to proces, który wymaga cierpliwości. Czas trwania terapia, a także niesatysfakcjonująca estetyka aparatów ortodontycznych sprawiają, że wiele osób rezygnuje z leczenia. W Dental4You świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy do naszej codziennej praktyki wprowadzić wyjątkowe rozwiązanie, czyli pochodzące ze Stanów Zjednoczonych niewidoczne nakładki Invisalign. To właśnie dzięki nim terapia staje się w pełni komfortowa, a cały proces w wielu przypadkach trwa znacznie krócej.

 

 

Niewidoczny aparat Invisalign

 

W Dental4You stawiamy na sprawdzone, skuteczne metody leczenia, które zapewniają najwyższy komfort podczas trwania terapia. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na wyjątkowy aparat Invisalign. Są to właściwie niewidoczne nakładki, do produkcji których wykorzystuje się specjalny, przezroczysty materiał. W ten sposób cały proces przywracania prawidłowego zgryzu staje się właściwie niewidoczny dla otoczenia. Ponadto niewidoczne nakładki Invisalign zapewniają wysoką skuteczność leczenia, a czas całej terapii w wielu przypadkach jest skrócony nawet o kilka miesięcy. Wszystkie te zalety spowodowały, że tego pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych rozwiązania nie mogło zabraknąć w naszej klinice.

Zapisz się na konsultację

Wypełnij formularz, a recepcjonistka skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj. (obowiązkowe)
  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

  Koszt konsultacji od 100 zł

  Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia

  Poznasz plan i koszty leczenia

  Jak przebiega leczenie?

   

  Na początku każdego leczenia przeprowadzamy konsultację. W jej trakcie lekarz wykona diagnostykę, oceni stan zdrowia i na tej podstawie zaproponuje odpowiednie metody leczenia. Przedstawimy Ci również cyfrową wizualizację planu leczenia za pomocą specjalnego oprogramowania ClinCheck. Dzięki temu cały proces będzie dla Ciebie w pełni przewidywalny i nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

   

  Przygotowanie aparatu ortodontycznego Invisalign wymaga pobrania wycisku uzębienia, który przekazywany jest do pracowni protetycznej. Kiedy niewidoczne nakładki zostaną przygotowane, są one przesyłane do naszej kliniki. Zaprosimy Cię wtedy na wizytę, podczas której lekarz poinformuje Cię, jak korzystać z aparatu. Nasz ekspert przekaże Ci też zestaw nakładek. Od tej pory prawie cały proces przenosi się do domowego zacisza. Twoim zadanie jest zakładanie codziennie i noszenie niemalże przez cały czas nakładki, którą należy wymienić po okresie 2 tygodni. Wizyty kontrolne odbywają co najmniej raz na 3 miesiące, co oznacza, że są rzadsze niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Podczas nich nasz ekspert oceni, czy proces przywracania prawidłowego zgryzu przebiega prawidłowo. Na zakończenie terapii otrzymasz specjalny aparat retencyjny, którego zadaniem jest utrzymanie uzyskanych efektów.

   

  Jaki jest czas trwania leczenia?

   

  Leczenie ortodontyczne wymaga czasu. Przywracanie prawidłowego ułożenia zębów jest to więc proces, który wymaga cierpliwości. W przypadku zastosowania tradycyjnych aparatów terapia trwa zazwyczaj około 2 lat. Wykorzystanie niewidocznych nakładek bardzo często pozwala skrócić ten czas nawet o kilka miesięcy, dzięki czemu leczenie może zamknąć się w 18 miesiącach. Warto jednak pamiętać, że czas leczenia może się różnić, ponieważ zależy od wielu indywidualnych czynników.

   

   

  Komfort i bezpieczeństwo podczas leczenia

   

  Aparat Invisalign zapewnia wysoki komfort podczas trwania całej terapii. Dzieje się tak, ponieważ do jego produkcji wykorzystywany jest specjalny, przezroczysty materiał. Pacjenci przekonują, że aparat Invisalign jest niemalże niewidoczny dla otoczenia, nawet tego najbliższego. W ten sposób można poczuć się całkowicie komfortowo, nie przejmując się estetyką swojego uśmiechu.

  Jedną z wielu zalet tego innowacyjnego rozwiązania jest również fakt, że na początku terapii przygotowuje się cyfrową wizualizację całego leczenia przy wykorzystaniu specjalnego oprogramowania ClinCheck. W ten sposób cały proces staje się niezwykle przewidywalny, przez co zyskujesz komfort psychiczny. Już od samego początku będziesz wiedział, jaki efekt uzyskasz po zakończonym leczeniu.

  Wielu Pacjentów korzystających z tradycyjnych aparatów narzeka, że w takiej sytuacji zachowanie prawidłowej higieny jest utrudnione. Tego problemu nie ma przy niewidocznych nakładkach. Przed przystąpieniem do szczotkowania zębów wystarczy zdjąć aparat Invisalign i dokładnie umyć zęby. Zapewnia to zachowanie prawidłowej higieny, a tym samym można uniknąć pojawienia się chorób uzębienia.

   

  Warto również podkreślić, że aparat Invisalign jest rozwiązaniem w pełni bezpiecznym. Świadczy o tym ponad 8 milionów leczeń zakończonych pełnym sukcesem. Ponadto w naszej klinice o zdrowie jamy ustnej i przywrócenie prawidłowego ułożenia zębów dbają eksperci z bogatym doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Leczenie ortodontyczne w Dental4You to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności.

   

   

  Co możesz teraz zrobić?

   

  Nowoczesne leczenie ortodontyczne przy wykorzystaniu niewidocznych nakładek Invisalign to wysoka skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całej terapii. Nie wahaj się więc dłużej i dołącz do ponad 8 milionów zadowolonych Pacjentów. Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.

  Zadzwoń: 12 222 50 10