Od lat spełniamy marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Naszym celem zawsze jest pomoc Pacjentom w uporaniu się z trudnościami, z jakimi się borykają, uzyskując przy tym oczekiwane efekty. W tym trudnym dla wszystkich okresie nic się nie zmieniło. Nie ustajemy w wysiłkach, by pomóc wszystkim najbardziej tego potrzebującym Pacjentom, zachowując przy tym niezbędne środki bezpieczeństwa i stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

 

Ciągle pomagamy!

 

Jeżeli odczuwasz nieznośny ból, możesz bez problemu umówić się na wizytę w naszej klinice stomatologicznej. Chętnie Ci pomożemy, wykonując niezbędne zabiegi. Wystarczy, że sięgniesz po słuchawkę i zadzwonisz pod numer 609 777 166. Zachęcamy również do zadawania pytań w wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebooku. Informujemy, że obecnie wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz leczenie kanałowe.

 

Kogo przyjmujemy?

 

Obecna sytuacja wymaga powzięcia wyjątkowych środków ostrożności. Wiemy jednak bardzo dobrze, że ból zęba jest jednym z najbardziej dotkliwych, dlatego konieczne jest natychmiastowe leczenie. W Dental4You® przyjmujemy Pacjentów, którzy wymagają doraźnej i pilnej pomocy, a mianowicie w przypadku poważnych urazów, przy ostrych stanach zapalnych czy torbielach wymagających natychmiastowego usunięcia. Prosimy również o niezwłoczny kontakt Pacjentów, którzy utracili wypełnienia lub opatrunki. Przypominamy, że każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, a na podstawie rozmowy oceniamy, czy wizyta w obecnym czasie jest niezbędna. Jeżeli w danym przypadku nie będzie wymagana natychmiastowa interwencja, zaproponujemy nowy termin, kiedy będzie to tylko możliwe.

 

Czy leczenie stomatologiczne jest obecnie bezpieczne?

 

W Dental4You® naszą praktyką opieramy zawsze o światowe standardy i najwyższe środki bezpieczeństwa. W tym trudnym okresie dołożyliśmy dodatkowych starań, aby zapewnić maksymalną ochronę wszystkim naszym Pacjentom. Przede wszystkim wprowadziliśmy specjalną procedurę, której zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa. Ponadto w trudzie pozyskaliśmy niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak rękawiczki jednorazowe, gogle, kombinezony czy przyłbice.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

Informujemy, że Pacjenci, którzy w ostatnim czasie przebywali za granicą, wykazują objawy jakiekolwiek infekcji, przebywają na kwarantannie lub mieli styczność z takimi osobami, nie będą mogli skorzystać z naszej pomocy. Decyzja ta podyktowana jest względami bezpieczeństwa. Ponadto przed wizytą każdemu Pacjentowi mierzymy temperaturę i w razie konieczności odmawiamy przeprowadzenia wizyty stomatologicznej. Zadbajmy wszyscy o nasze zdrowie!

 

Zasady bezpieczeństwa w Dental4You®

 

  • Wizyta w naszej klinice odbywa się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Podczas rozmowy przeprowadzany jest wywiad, który ma na celu uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji. Bardzo prosimy, aby nie przychodzić do naszej kliniki w celu umówienia wizyty!
  • Pacjenci, którzy przebywali w ostatnim czasie za granicą, mieli kontakt z osobami na kwarantannie lub sami na niej przebywają, wykazują objawy infekcji, nie będą przyjmowani.
  • Przed wizytą każdy Pacjent otrzymuje wiadomość sms z przypomnieniem terminu. Prosimy bardzo o przybywanie na umówioną wizytę punktualnie!
  • Po przybyciu do naszej kliniki każdy Pacjent proszony jest o umycie i dezynfekcję rąk w obecności personelu.
  • Uprzejmie prosimy o stosowanie się do wszystkich poleceń wydawanych przez nasz personel.
  • Dziecku, osobie starszej lub z niepełnosprawnością może towarzyszyć wyłącznie jedna osoba. Podczas wykonywania zabiegu może ona pozostawać wyłącznie w poczekalni.
  • W naszej klinice stosowane są specjalne środki bezpieczeństwa, takie jak rękawiczki jednorazowe, gogle, kombinezony czy przyłbice.
  • Między kolejnymi wizytami zachowujemy 30 minut przerwy, które pozwalają nam dokonać dezynfekcji wszystkich powierzchni.
  • Uprzejmie prosimy o dokonywanie płatności wyłącznie bezgotówkowo.

 

Dziękujemy wszystkim Pacjentom za wyrozumiałość! Jesteśmy przekonani, że nasze wspólne rozsądne działania pozwolą zahamować rozprzestrzenienia się epidemii koronawirusa. Życzymy Wam dużo zdrowia i samych okazji do szczerego uśmiechania się!

 

Poznaj stomatologię na światowym poziomie!

 

Jeśli nie chcesz, by wizyty u dentysty były wyłącznie przykrym obowiązkiem — wybierz nowoczesny gabinet, który zaoferuje Ci innowacyjne rozwiązania i najwyższy standard leczenia. W Dental4You® każda wizyta może być przyjemnym doświadczeniem, a nawet chwilą relaksu tylko dla Ciebie. Zadbaj o swój uśmiech w przyjaznej atmosferze i wyjątkowym komforcie – umów się na pierwszą wizytę z naszym ekspertem dzwoniąc pod numer 12 222 50 10 albo 609 777 166 lub wypełniając formularz.

Zadzwoń: 12 222 50 10