Współcześnie zabiegi stomatologiczne nie muszą już kojarzyć się z dyskomfortem. Dzisiaj możemy leczyć zęby całkowicie bezboleśnie w doskonałych warunkach. Wprowadzane są coraz nowsze urządzenia i rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że Pacjent nie musi martwić się i denerwować przed nieprzyjemnymi przeżyciami. To powoduje, że nawet najbardziej wymagający Pacjenci: dzieci oraz osoby cierpiące na dentofobię, mogą zadbać o swoje zęby bez bólu, strachu i traumatycznych doświadczeń. W naszej Klinice dbamy o doskonałą atmosferę oraz przyjazne i indywidualne podejście do Pacjenta, ale także stosujemy nowoczesne formy znieczuleń i minimalizowania stresu w trakcie zabiegów: komputerowe znieczulenie oraz gaz rozweselający. Te czynniki sprawiają, że każda wizyta w naszym gabinecie staje się czystą przyjemnością.

Leczenie bez bólu

Bezstrzykawkowe komputerowe znieczulenie

 

To system do podawania znieczulenia miejscowego, w którym prędkość przepływu płynu jest regulowana przez komputer i dostosowana do potrzeb konkretnego Pacjenta. Zapewnia dostarczenie znieczulenia z prędkością fizjologiczną, co eliminuje nieprzyjemne uczucie rozpychania w momencie wprowadzania znieczulenia. Gwarantuje to bezbolesność aplikacji i eliminuje jakiekolwiek uczucie dyskomfortu Pacjenta, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu stomatologicznego można jeść i pić (jeśli nie ma innych przeciwwskazań), a ponadto nie występuje nieprzyjemne uczucie odrętwienia.

 

Sprawdza się doskonale zwłaszcza u dzieci i dorosłych wyjątkowo wrażliwych na ból, a jego dodatkową zaletą jest to, że system podawania znieczulenia w niczym nie przypomina strzykawki. Końcówka, przez którą podaje się płyn wygląda jak długopis, dzięki czemu nie wzbudza u małych Pacjentów lęku.

Leczenie bez bólu

 

W naszej Klinice dbamy o doskonałą atmosferę oraz przyjazne i indywidualne podejście do Pacjenta, ale także stosujemy nowoczesne formy znieczuleń komputerowych, które minimalizują stres w trakcie zabiegów. Te czynniki sprawiają, że każda wizyta w naszym gabinecie staje się czystą przyjemnością.

Leczenie bez bólu

Umów się na konsultację !

 

Pożegnaj się raz na zawsze z bólem i dyskomfortem na fotelu stomatologicznym, wybierając gabinet dentystyczny Dental4You® Kraków. Leczenie zębów naprawdę nie musi być bolesne i nieprzyjemne – dziś całkowicie komfortowo możemy przywrócić Ci piękny, wymarzony uśmiech. Aby się przekonać, jakie korzyści mogą dać Ci najnowocześniejsze formy znieczuleń, umów się na wizytę w naszej Klinice. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić pod numer 609-777-166.

Zadzwoń: 12 222 50 10