Jakub Bargiel

Jakub Bargiel

Lekarz stomatolog
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

 

Zajmuje się: implantologia, chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia stomatologiczna, zaawansowane metody odbudowy bazy kostnej, skomplikowane ekstrakcje, chirurgia skóry twarzy i szyi.

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2013-2019 nabywał umiejętności w Klinice Chirurgii Szczękowo-twarzowej Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie pod kierownictwem profesora Jana Zapały uzyskał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej z wyróżnieniem.

 

Od 2020 roku pracuje w Oddziale Klinicznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie w zgranym zespole pasjonatów chirurgii zajmuje się leczeniem pacjentów po urazach twarzowej części czaszki, z nowotworami głowy, twarzy i szyi, z patologiami gruczołów ślinowych, z wadami rozwojowymi i innymi nieprawidłowościami regionu głowy i szyi.

 

Zdobyte doświadczenie w renomowanych ośrodkach chirurgii szczękowo-twarzowej w Europie m.in. w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, we Włoszech oraz na konferencjach międzynarodowych i szkoleniach praktycznych (Holandia, Hiszpania, Belgia, Szwajcaria, Niemcy, Litwa) pozwalają mu wykonywać złożone operacje chirurgiczne na najwyższym poziomie.

 

Jest wykładowcą, nauczycielem akademickiem, autorem licznych publikacji oraz członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowego (EACMFS).

 

Dr Bargiel jest pasjonatem swojej pracy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na corocznych sympozjach, konferencjach, zjazdach oraz szkoleniach praktycznych w renomowanych ośrodkach światowych. Jest wykładowcą, prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy oraz uczy młode pokolenie lekarzy Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przynależy do towarzystw Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowego (EACMFS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej (IAOMS).

 

Jest autorem licznym publikacji naukowych, w tym nowatorskiej techniki plastyki języka w ankyloglosji nazwanej miofrenuloplastyką oraz nowej minimalnie inwazyjnej techniki chirurgicznej resekcji wyrostka rylcowatego w zespole Eagle’a (MICS).

Certyfikaty

Opinie o ekspercie

Przeczytaj porady naszych ekspertów:

Spis treści Przyczyny szczękościskuDiagnoza szczękościskuSzczękościsk po usunięciu ósemkiHigiena jamy ustnej przy szczękościskuZapisz się na konsultację Szczękościsk to powszechny problem związany z mimowolnym skurczem okolicy mięśni stawu skroniowo-żuchwowego, który może wpływać nie tylko na zdrowie jamy ustnej, ale także ogólny stan zdrowia Pacjenta. Choć może wydawać…

Spis treści Wybielanie zębów lampą – podstawowe informacjeDomowe sposoby, a wybielanie lampąPrzeciwwskazania do wybielania lampą Czy wybielanie zębów boli?Zapisz się na wizytę! Obecnie coraz więcej osób poszukuje skutecznych metod poprawy wyglądu swojego uśmiechu, a jednym z najpopularniejszych trendów w dziedzinie stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów….

Zadzwoń: 12 222 50 10