przeźroczyste nakładki ortodontyczneKlinika Dental4You® ceni sobie komfort Pacjentów i najwyższe standardy obsługi. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić funkcję Opiekuna Pacjenta, który koordynuje cały proces leczenia stomatologicznego. Jego udział sprawia, że komunikacja między leczoną osobą a dentystą przebiega znacznie sprawniej, zaś wszystkie procedury stają się znacznie skuteczniejsze.

 

 

Kim jest Opiekun Pacjenta?

Opiekun Pacjenta uczestniczy w bardziej skomplikowanym leczeniu stomatologicznym już podczas konsultacji. Jego zadaniem jest pośredniczenie w kontaktach między dentystą a leczoną osobą oraz udzielanie odpowiedzi na wszelkie pytania. Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko niejasności, które mogłyby rzutować na powstanie błędów w komunikacji.

Jak wspominaliśmy, Opiekun Pacjenta uczestniczy w leczeniu już od samego początku i wyłącznie on jest odpowiedzialny za kontakty z leczoną osobą. Udział lekarza ogranicza się wówczas do zaplanowania leczenia, przeprowadzenia samych zabiegów oraz wywiadu medycznego.

 

 

Co robi Opiekun Pacjenta?

Zadaniem Opiekuna Pacjenta jest klarowne wytłumaczenie wszystkich aspektów leczenia. Opisuje on leczonej osobie krok po kroku wszystkie czynności, które będą wykonywane w ramach procesu i przedstawia terminy ich realizacji. Opiekun odpowiada również na wszystkie pytania oraz służy radą, jeżeli pojawią się choćby drobne wątpliwości.

Pacjent może kontaktować się ze swoim Opiekunem telefonicznie lub drogą mailową. Nasz ekspert na bieżąco udostępnia leczonej osobie dokumentację medyczną, a także umawia konieczne wizyty u dentysty. Godziny dyspozycyjności Opiekuna zostają przekazane Pacjentowi podczas konsultacji.

 

 

 

 

Jakie korzyści przynosi udział Opiekuna Pacjenta w leczeniu?

  • Lepsza komunikacja;
  • Kompletny plan leczenia wraz z kosztorysem
  • przejrzystość całego procesu leczenia;
  • dobre doinformowanie Pacjenta odnośnie koniecznych zabiegów;
  • stały kontakt z doświadczonym ekspertem;
  • uporządkowanie wszystkich procedur;
  • możliwość zasięgnięcia rady eksperta na wszystkich etapach leczenia;

 

Umów się na wizytę!

Profesjonalny Opiekun Pacjenta sprawia, że leczenie stomatologiczne cechuje się wyjątkową skutecznością i wygodą! Jego praca przenosi proces na całkowicie nowy poziom oraz sprawia, że Pacjent odczuwa wyjątkowy komfort psychiczny. Jeśli potrzebujesz bardziej skomplikowanego leczenia stomatologicznego i chcesz umówić się na wizytę w Dental4You®, zadzwoń pod numer +48 12 222 50 10 lub wypełnij formularz. Rejestratorki pomogą dobrać zadowalający termin konsultacji.

Zadzwoń: 12 222 50 10