O Nas

Dental4You® to nowoczesny gabinet stomatologiczny stworzony przez młodych dentystów z pasją. Wysoko specjalistyczny sprzęt oraz praca ambitnego zespołu ekspertów pozwala nam każdego dnia osiągać wspólny cel, jakim jest przywracanie uśmiechu naszym Pacjentom. Oferujemy m.in. usługi z zakresu chirurgii szczękowej, wszczepienie implantów zębowych, leczenie kanałowe pod mikroskopem czy stomatologię estetyczną. Dzięki temu Pacjenci w każdym wieku mogą otrzymać u nas profesjonalną pomoc. Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać, wybierając Dental4You® jako swój gabinet stomatologiczny.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Nowej Hucie. Już tylko jeden krok dzieli Cię od poznania stomatologii na światowym poziomie. Wystarczy, że wypełnisz formularz lub zadzwonisz pod numer 12-222-50-10 albo 609-777-166.

Piotr Kuśnierz

Lekarz stomatolog, Właściciel
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Zajmuje się: implantologia, chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia stomatologiczna, zaawansowane metody odbudowy bazy kostnej, skomplikowane ekstrakcje, chirurgia skóry twarzy i szyi.

Ukończył Wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i na tej uczelni uzyskał dyplom lekarski. Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już w trakcie trwania stażu podyplomowego, pracując jako wolontariusz w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie, w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Collegium Medicum. Właśnie z tym ośrodkiem medycznym związał swoją działalność.

Karolina Kuśnierz - new avatar

Karolina Kuśnierz

Lekarz stomatolog
Zajmuje się: protetyka, odbudowa protetyczna na implantach, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, medycyna estetyczna.

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jej wielką pasją jest stomatologia estetyczna i protetyka. Wykonuje licówki, korony pełnoceramiczne i odbudowy implantoprotetyczne. Jest perfekcjonistką, co jest nieodzowne przy wymagającej precyzji sztuce tworzenia pięknego uśmiechu.

Jakub Bargiel

Lekarz stomatolog
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Zajmuje się: implantologia, chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia stomatologiczna, zaawansowane metody odbudowy bazy kostnej, skomplikowane ekstrakcje, chirurgia skóry twarzy i szyi.

Studia ukończył na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Dorota Bargiel

Lekarz stomatolog
Specjalista ortodoncji
Zajmuje się: ortodoncja.

Ukończyła studia na Wydziale lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kwalifikacje zawodowe zdobywała w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej, a obecnie jest w trakcie specjalizacji w trybie rezydenckim w Poradni Ortodoncji Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Piotr Chomiuk

Lekarz stomatolog
specjalista protetyki stomatologicznej
Zajmuje się: protetyka, odbudowa protetyczna na implantach, stomatologia estetyczna, rekonstrukcja zgryzu.

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego pasją jest protetyka i rehabilitacja zgryzu. Od 12 lat mieszkaniec Krakowa. Ukończył specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie, zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym.

Aneta Furtak

Lekarz stomatolog
specjalista periodontologii
Zajmuje się: periodontologia

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyła również studia doktoranckie w Zakładzie Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej.

Karolina Jakubiak-Szczęsna

Lekarz stomatolog
Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca.

Absolwentka stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, której pasją jest leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Paulina Gęsich

Lekarz stomatolog
Zajmuje się: endodoncja mikroskopowa.

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie. Wykonuje zabiegi z zakresu leczenia kanałowego pierwotnego oraz powtórnego. Zawsze przy leczeniu endodontycznym wykorzystuje mikroskop, dzięki czemu zabieg może odbyć się w trakcie tylko jednej wizyty. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie.

Daria Ulasava

Lekarz stomatolog
Zajmuje się: chirurgia stomatologiczna

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Swoją przyszłość prywatną i zawodową związała z Krakowem, gdzie mieszka od 10 lat.
Jej pasja chirurgią rozpoczęła się już w trakcie studiów, gdzie pełniła funkcję przewodniczącej koła naukowego z Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej.

Małgorzata Malina

Lekarz stomatolog
Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna,  stomatologia dziecięca.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się głównie leczeniem zachowawczym oraz nowoczesnymi rozwiązaniami szeroko pojętej stomatologii.

Katarzyna Sikora

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły im. Stanisławy Leszczyńskiej nr 1 w Krakowie.
Zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała, pomaga nie tylko naszym lekarzom, ale także wspiera swoim doświadczeniem i kojącym słowem zestresowanych Pacjentów przed zabiegami stomatologicznymi. Nieustannie się dokształca, doskonaląc swoje kompetencje i umiejętności praktyczne.

Zajmuje się także działaniami profilaktycznymi: usuwaniem kamienia nazębnego, fluoryzacją, piaskowaniem. Wykonuje również wybielanie Beyond oraz Prevdent. Udziela rad i przeprowadza profesjonalny instruktaż dotyczący właściwej higieny jamy ustnej.

Prywatnie interesuje się psychologią, uwielbia dobre filmy i książki o tej tematyce.

Katarzyna Parzelska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły im. Stanisławy Leszczyńskiej nr 1 w Krakowie.
Pomaga lekarzom podczas zabiegów stomatologicznych. Wspiera i zachęca Pacjentów do przełamania lęku przed wizytą u dentysty. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną poszerza uczestnicząc w licznych kursach.

Zajmuje się również profesjonalną higienizacją jamy ustnej.
W zakres jej obowiązków zalicza się skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów. Wykonuje także wybielanie Beyond oraz Prevdent. Ponadto przeprowadza profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej oraz działania profilaktyczne, zapobiegające powstawaniu próchnicy u najmłodszych Pacjentów (lakowanie bruzd i lakierowanie zębów).

Prowadzi zdrowy tryb życia, a w wolnych chwilach uprawia sport. Relaksuje się, czytając książki.

Justyna Adamik

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły im. Stanisławy Leszczyńskiej nr 1 w Krakowie.
Profesjonalistka, która stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych uważa za obowiązkowy element wpisany w swoją pracę. Ma doskonały kontakt z Pacjentem. Wszelkie zabiegi wykonuje z wielką dokładnością. Jej niewątpliwym atutem jest promienny uśmiech, życzliwość i empatia oraz opanowanie i spokój.

W naszej Klinice przeprowadza profesjonalne instruktaże higieny jamy ustnej u dzieci i dorosłych, wykonuje lakowanie, fluoryzację, wybielanie Beyond, Prevdent i nakładkowe, a także higienizację, obejmującą skaling, piaskowanie polerowanie.

W wolnych chwilach lubi chodzić na koncerty, uwielbia także dobre kino.

Magdalena Skroczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

 

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły im. Stanisławy Leszczyńskiej nr 1 w Krakowie.
W naszym gabinecie przeprowadza profesjonalną higienizację jamy ustnej. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywa na ogólnopolskich kursach. Pomaga, doradza i uczy, jak utrzymać idealnie czyste zęby. Nieoceniona w asyście w codziennej pracy naszych lekarzy.

Dba o zęby zarówno małych, jak i dużych Pacjentów, wykonując skaling, piaskowanie, lakierowanie, fluoryzację i lakowanie zębów.

Poza pracą interesuje się psychologią oraz behawioryzmem zwierząt, a w wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą książkę.

Anna Skórska

Asystentka stomatologiczna

Każdego dnia z uśmiechem asystuje lekarzom.
Z zaangażowaniem pomaga pacjentom w walce ze stresem.

Klaudia Ćwikła

Asystentka stomatologiczna

 

Pełna energii i entuzjazmu pomaga lekarzom podczas leczenia.
Życzliwa i uśmiechnięta jest wsparciem dla Pacjentów.

Kinga Zach

Asystentka stomatologiczna

 

Wioletta Biros

Asystentka stomatologiczna

 

Wiktoria Romańska

Rejestratorka

 

Dominika Kamińska

Rejestratorka

 

Michalina Owczarek

Rejestratorka

 

Zadzwoń: 12 222 50 10