Efekty leczenia w Dental4You®

Pacjent1 - Przed Pacjent1 - Po

Pani Iwona

Pani Iwona zgłosiła się do nas z przebarwionymi zębami własnymi. Problemem były również zniszczone licówki porcelanowe. W leczeniu wykorzystano korony cyrkonowe, dzięki czemu znacząco poprawiono estetykę uzębienia. Z naszego gabinetu Pani Iwona wyszła z pięknym i zdrowym uśmiechem!

Pacjent2 - Przed Pacjent2 - Po

Pan Krzysztof

Pan Krzysztof w pierwszym etapie leczenia przeszedł zabiegi endodontyczne, czyli leczenie kanałowe, czterech zębów. Następnie wprowadzono do nich włókna szklane, których zadaniem jest uzyskanie nie tylko efektów estetycznych, ale również funkcjonalnych. Ostatnią fazą było przygotowanie czterech koron pełnoceramicznych. Pozwoliło to na uzyskanie niezwykle estetycznego i naturalnego uśmiechu Pana Krzysztofa.

Pacejnt3-Przed Pacjent3-Po

Pan Andrzej

U Pana Andrzeja problemem okazały się starte łuki zębowe. W konsekwencji zaburzona była estetyka uzębienia, a także pojawiła się nieprawidłowa relacja żuchwy do szczęki. Do odbudowy startych łuków zębowych wykorzystano materiał światłoutwardzalny. Pozytywnie wpłynęło to na funkcjonowanie całego uzębienia. Pan Andrzej może teraz się cieszyć niezwykle estetycznym i zdrowym uśmiechem.

Pacent4-Przed3 Pacent4-Po

Pani Agnieszka

Pani Agnieszka przyszła do naszego gabinetu niezadowolona z przebarwień, jakie pojawiły się na zębach. Na początku przeprowadzono kompleksowe zabiegi higieny jamy ustnej. Koniecznością okazało się również poprawienie przebiegu girlandy dziąsłowej przy jednym zębie. Efekt białego uśmiechu osiągnięty został dzięki wybielaniu specjalnym preparatem. W konsekwencji Pani Agnieszka pożegnała się z niechcianymi przebarwieniami.

Pacjent 5 - Przed Pacjent 5 - Po

Pani Magdalena

U Pani Magdy problemem były obszerne braki w uzębieniu. W leczeniu konieczne było wszczepienie implantów, które stały się podstawą dla specjalnej belki. To właśnie ona umożliwiła przymocowanie protezy, która dzięki zakotwiczeniu do implantów została pozbawiona części podniebiennej. Ponadto w dolnej szczęce odbudowano na implantach boczne zęby. Zęby własne wymagały leczenia kanałowego. Dlatego też należało wykonać 6 koron pełnoceramicznych. Praca całego zespołu umożliwiła spełnienie marzenia Pani Magdy o pięknym uśmiechu.

Pacjent 6 - Przed Pacjent 6 - Po

Pani Anna

Pani Anna pojawiła się w naszym gabinecie po wypadku, w wyniku którego doszło do złamania dwóch siekaczy. Okazało się, że zębina oraz nerwy były odkryte, co spowodowało, iż koniecznym stało się leczenie kanałowe. Wnętrza zębów uzupełniono wkładem z włókna szklanego. Ostatnim etapem było wykonanie dwóch koron pełnoceramicznych. Dzięki całemu leczeniu uzyskano pozytywne efekty estetyczne oraz funkcjonalne.

Pacjent 8 - Przed Pacjent 8 - Po

Pan Jerzy

U Pana Jerzego problemem były zniszczone i przebarwione zęby. W pierwszym etapie należało przeprowadzić leczenie kanałowe. Ponadto do zębów wprowadzono wkłady z włókna szklanego. Następnie przygotowano podbudowę metalową, na której możliwym stało się umieszczenie koron porcelanowych. Dzięki całemu leczeniu Pan Jerzy może się już cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem.

Zapisz się na konsultację

Wypełnij formularz, a recepcjonistka skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj. (obowiązkowe)
  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

  Koszt konsultacji od 100 zł

  Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia

  Poznasz plan i koszty leczenia

  Zadzwoń: 12 222 50 10