Efekty leczenia w Dental4You®

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Patrycja

Wada zgryzu mocno wpływała na codzienne funkcjonowanie Pani Patrycji. Wspólnie zaplanowaliśmy drogę do perfekcyjnego i kobiecego uśmiechu. Leczenie opierało się na terapii ortodontycznej z użyciem aparatu stałego na obu łukach zębowych. Cały proces przebiegł szybko i bezboleśnie, a Pacjentka uzyskała idealny uśmiech z prostymi zębami.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pan Tomasz 

Czy leczenie ortodontyczne jest możliwe u osób dorosłych? Oczywiście, że tak. Najlepszym tego przykładem jest Pan Tomasz, który zgłosił się z chęcią kompleksowego leczenia. Swoją podróż do pięknego uśmiechu rozpoczął właśnie od wizyt ortodontycznych. Następnie odpowiednimi zabiegami chirurgicznymi przygotowaliśmy stabilny grunt pod kolejny etap leczenia implantoprotetycznego. Teraz, przy okazji wizyt kontrolnych, Pan Tomasz z nostalgią wspomina leczenie wielospecjalistyczne oraz cieszy się swoim pięknym i zdrowym uśmiechem.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Małgorzata

Leczenie ortodontyczne bez mało estetycznych metalowych drucików to marzenie wielu Pacjentów. Tak też było w przypadku Pani Małgorzaty, dlatego przeprowadziliśmy leczenie przy użyciu dyskretnych, przezroczystych nakładek. W ostatnim etapie leczenia jedynki zostały nadbudowane kompozytem w celu przekonturowania zębów. Teraz Pani Małgorzata zdecydowanie chętniej i częściej się uśmiecha.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Krystyna

Pani Krystyna zgłosiła się do nas w celu poprawy estetyki swoich zębów. W jamie ustnej zastaliśmy braki zębowe, liczne ogniska próchnicy oraz starcie patologiczne zębów. Pacjentka w pełni nam zaufała i zaakceptowała przygotowany plan leczenia, w którym zwróciliśmy szczególną uwagę na przywrócenie funkcji zdrowotnych i estetycznych. Pacjentka teraz wyraźnie zauważyła poprawę jakości w codziennych czynnościach jamy ustnej i może cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Małgorzata

Nie ma nic piękniejszego niż biały i pełny uśmiech u kobiety. I taki był nasz wspólny cel z Panią Małgorzatą. Po wstępnych konsultacjach rozpoczęliśmy działania stomatologiczne. Po wyeliminowaniu wszystkich potencjalnych ognisk zapalnych zęby zostały wzmocnione protetycznie. Aktualnie Pacjentka posiada zdrowe i mocne zęby, a efekt wizualny jest zachwycający i bardzo kobiecy.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pan Radosław

Zaawansowanej wadzie szkieletowej klasy III mówimy stanowcze nie! Pan Radosław trafił pod opiekę zespołu ortognatycznego (ortodonty i chirurga szczękowo-twarzowego), którzy wspólnie zaplanowali cały proces leczenia oraz otoczyli Pacjenta szczególną opieką na czas trwania leczenia ortodontycznego, zwieńczonego zabiegiem chirurgicznym obejmującym wysunięcie górnej szczęki i cofnięcie żuchwy. Przy użyciu nowoczesnych technologii Pan Radosław teraz ma zdrowy uśmiech, dzięki któremu nastąpiła też znaczna poprawa estetyki i rysów twarzy.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pan Rafał

Pan Rafał przyszedł do nas z marzeniem o uśmiechu, którego nie będzie się wstydził pokazać światu. Stwierdziliśmy u niego obecność ubytków zębowych, rozległą próchnicę oraz widoczne zaniedbania podstawowej higieny jamy ustnej. Leczenie wymagało wieloetapowych wizyt oraz opieki kilku lekarzy. Udało nam się spełnić marzenie Pacjenta, który teraz może z dumą się uśmiechać.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Krystyna

Pani Krystyna przyszła do naszego gabinetu z dużą dentofobią, której towarzyszyło zawstydzenie, ale i nadzieja na odmianę stanu swojego uzębienia. Od razu wiedzieliśmy, co robić i od czego zacząć. Pacjentka rozpoczęła leczenie ortodontyczne metodą nakładkową, a następnie przeprowadziliśmy zabiegi implantologiczno-protetyczne, po których zastosowane zostały korony i mosty porcelanowe. Pani Krystyna na nowo zaczęła ufać stomatologom w temacie bezbolesnego i bezstresowego leczenia, czego najlepszym przykładem jest jej piękny i zdrowy uśmiech.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pan Andrzej

U Pana Andrzeja naszym celem była odbudowa mocno startych łuków zębowych oraz poprawa estetyki zębów. Zależało nam, aby rezultat końcowy był jak najbardziej naturalny i nie dawał odczucia „sztucznych zębów”. Finalny efekt wizualny jest dokładnie taki, jak wspólnie ustaliliśmy, a jednocześnie przywróciliśmy pełną funkcjonalność okluzyjną.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Zuzanna

U Pani Zuzanny problem był jeden – przetrwałe mleczne dwójki, bez zawiązków zębów stałych. Pacjentkę zaniepokoił również fakt ruchomości tych zębów. Rozwiązaniem było leczenie implantologiczne z zastosowaniem niestandardowych wymiarów implantów z uwagi na wąskie przestrzenie pomiędzy sąsiednimi zębami. W ciągu 7 miesięcy Pani Zuzanna zyskała nowe „dwójki”, które naturalnością i estetyką nie różnią się od pozostałych zębów.

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Bernadeta

Pani Bernadeta potrzebowała wzmocnienia dla zębów obarczonych nadmiernym zaciskaniem oraz z tendencją do zgrzytania. Po wstępnej diagnozie stworzyliśmy kompleksowy plan leczenia oraz przystąpiliśmy do pracy. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych lekarzy, Pacjentka uzyskała olśniewający i funkcjonalny uśmiech, którym chętnie się chwali

Efekty leczenia Efekty leczenia

Pani Justyna

Pani Justyna doskonale wie, że uśmiech jest piękny wtedy, gdy jest zdrowy. Jej podróż do wymarzonego uśmiechu rozpoczęliśmy od leczenia zachowawczego oraz ortodontycznego w celu wyeliminowania wszystkich stłoczeń i rotacji zębów. Całe leczenie zakończyliśmy odbudową kompozytową, a Pacjentka teraz cieszy się swoim pięknym, czyli zdrowym uśmiechem.

Pacjent1 - Przed Pacjent1 - Po

Pani Iwona

Pani Iwona zgłosiła się do nas z przebarwionymi zębami własnymi. Problemem były również zniszczone licówki porcelanowe. W leczeniu wykorzystano korony cyrkonowe, dzięki czemu znacząco poprawiono estetykę uzębienia. Z naszego gabinetu Pani Iwona wyszła z pięknym i zdrowym uśmiechem!

Pacjent2 - Przed Pacjent2 - Po

Pan Krzysztof

Pan Krzysztof w pierwszym etapie leczenia przeszedł zabiegi endodontyczne, czyli leczenie kanałowe, czterech zębów. Następnie wprowadzono do nich włókna szklane, których zadaniem jest uzyskanie nie tylko efektów estetycznych, ale również funkcjonalnych. Ostatnią fazą było przygotowanie czterech koron pełnoceramicznych. Pozwoliło to na uzyskanie niezwykle estetycznego i naturalnego uśmiechu Pana Krzysztofa.

Pacejnt3-Przed Pacjent3-Po

Pan Andrzej

U Pana Andrzeja problemem okazały się starte łuki zębowe. W konsekwencji zaburzona była estetyka uzębienia, a także pojawiła się nieprawidłowa relacja żuchwy do szczęki. Do odbudowy startych łuków zębowych wykorzystano materiał światłoutwardzalny. Pozytywnie wpłynęło to na funkcjonowanie całego uzębienia. Pan Andrzej może teraz się cieszyć niezwykle estetycznym i zdrowym uśmiechem.

Pacent4-Przed3 Pacent4-Po

Pani Agnieszka

Pani Agnieszka przyszła do naszego gabinetu niezadowolona z przebarwień, jakie pojawiły się na zębach. Na początku przeprowadzono kompleksowe zabiegi higieny jamy ustnej. Koniecznością okazało się również poprawienie przebiegu girlandy dziąsłowej przy jednym zębie. Efekt białego uśmiechu osiągnięty został dzięki wybielaniu specjalnym preparatem. W konsekwencji Pani Agnieszka pożegnała się z niechcianymi przebarwieniami.

Pacjent 5 - Przed Pacjent 5 - Po

Pani Magdalena

U Pani Magdy problemem były obszerne braki w uzębieniu. W leczeniu konieczne było wszczepienie implantów, które stały się podstawą dla specjalnej belki. To właśnie ona umożliwiła przymocowanie protezy, która dzięki zakotwiczeniu do implantów została pozbawiona części podniebiennej. Ponadto w dolnej szczęce odbudowano na implantach boczne zęby. Zęby własne wymagały leczenia kanałowego. Dlatego też należało wykonać 6 koron pełnoceramicznych. Praca całego zespołu umożliwiła spełnienie marzenia Pani Magdy o pięknym uśmiechu.

Pacjent 6 - Przed Pacjent 6 - Po

Pani Anna

Pani Anna pojawiła się w naszym gabinecie po wypadku, w wyniku którego doszło do złamania dwóch siekaczy. Okazało się, że zębina oraz nerwy były odkryte, co spowodowało, iż koniecznym stało się leczenie kanałowe. Wnętrza zębów uzupełniono wkładem z włókna szklanego. Ostatnim etapem było wykonanie dwóch koron pełnoceramicznych. Dzięki całemu leczeniu uzyskano pozytywne efekty estetyczne oraz funkcjonalne.

Pacjent 8 - Przed Pacjent 8 - Po

Pan Jerzy

U Pana Jerzego problemem były zniszczone i przebarwione zęby. W pierwszym etapie należało przeprowadzić leczenie kanałowe. Ponadto do zębów wprowadzono wkłady z włókna szklanego. Następnie przygotowano podbudowę metalową, na której możliwym stało się umieszczenie koron porcelanowych. Dzięki całemu leczeniu Pan Jerzy może się już cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem.

Zapisz się na konsultację

Wypełnij formularz, a recepcjonistka skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj. (obowiązkowe)
  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

  Koszt konsultacji od 100 zł

  Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia

  Poznasz plan i koszty leczenia

  Zadzwoń: 12 222 50 10