Co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą u dentysty?

Przed pierwszą wizytą

Pierwsza wizyta u dentysty

Dental4You® to gabinet stomatologiczny, który za główny cel stawia sobie zadowolenie Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Przekonaj się sam, jak pracują specjaliści z różnych dziedzin stomatologii.

Pierwsza rozmowa

Aby umówić się na konsultację, wystarczy zadzwonić pod numer 12-222-50-10 albo 609-777-166 albo wypełnić formularz, który pozwoli nam skontaktować się z Pacjentem. Podczas rozmowy zostanie ustalony dogodny termin wizyty. Dzień przed konsultacją Pacjent otrzymuje wiadomość z prośbą o potwierdzenie umówionej wizyty. Pacjent powinien pojawić się w naszym gabinecie 15 minut wcześniej. Jest to czas, w którym możliwe jest wypełnienie wszystkich formularzy i dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia pełnego leczenia.

 

 

Wizyta konsultacyjna

Na początku wykwalifikowana asystentka wykonuje wszystkie niezbędne zdjęcia, które umożliwiają lekarzowi postawienie poprawnej diagnozy. Jeżeli Pacjent posiada własne zdjęcia wykonane do 6 miesięcy wcześniej, proszony jest o ich przyniesienie, co pozwala na przyspieszenie wstępnego procesu leczenia. Następnie stomatolog przeprowadza wywiad. Jest to moment, w którym Pacjent może przedstawić wszystkie swoje oczekiwania względem leczenia. Ponadto lekarz bada stan zdrowia jamy ustnej. Wszystko to umożliwia stomatologowi na zaproponowanie najlepszych metod rozwiązania danego problemu. Dzięki temu lekarz może przedstawić wstępny plan leczenia oraz kosztorys.

Przed pierwszą wizytą

Nagły ból zęba a wizyta w Dental4You®

Ból zęba może pojawić się w najmniej odpowiednim momencie. W takich nagłych wypadkach możliwe jest udanie się do naszego gabinetu, gdzie zostaną zastosowane doraźne metody rozwiązania problemu. Wizyta w takich sytuacja jest zazwyczaj bardzo krótka. Oznacza to więc, że konieczne będzie w późniejszym czasie udanie się na ponowną wizytę w Dental4You®, aby przeprowadzić pełne leczenie. Spowodowane jest to koniecznością pogodzenia nagłego przypadku z umówionymi, oczekującymi zazwyczaj wiele tygodni, Pacjentami.

 

Przekonaj się o skuteczności współczesnej stomatologii

Dobry wybór gabinetu stomatologicznego przed podjęciem decyzji o leczeniu jest niezwykle istotny. Dlatego warto postawić na sprawdzone metody, które wykorzystywane przez najlepszych specjalistów pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów. Dodatkowo indywidualne podejście do każdego Pacjenta w Dental4You® umożliwia przejście przez całe leczenie niezwykle komfortowo. Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu, dzięki czemu cały proces jest bezbolesny. Przekonaj się sam i wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12-222-50-10 albo 609-777-166

Zadzwoń: 12 222 50 10