Daria Ulasava

Lekarz stomatolog

 

Zajmuje się: chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia stomatologiczna, zaawansowane metody odbudowy bazy kostnej, skomplikowane ekstrakcje.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Urodziła się na Białorusi, aczkolwiek cała jej rodzina pochodzi z Polski.
Swoją przyszłość prywatną i zawodową związała z Krakowem, gdzie mieszka od 10 lat.
Jej pasja chirurgią rozpoczęła się już w trakcie studiów, gdzie pełniła funkcję przewodniczącej koła naukowego z Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej. W trakcie stażu podyplomowego odbyła wolontariat na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w krakowskim szpitalu im. Ludwika Rydygiera. Obecnie jest w trakcie specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej.
Jest osobą niezwykle ambitną, nastawioną na stały rozwój i poszerzenie swoich kwalifikacji. Chętnie uczestniczy w licznych kursach i konferencjach chirurgicznych.
Wyróżnia ją duża empatia i otwartość na potrzeby Pacjentów, których traktuje z dużą troskliwością, z zaangażowaniem podchodząc do każdego przypadku.
Największą satysfakcję w pracy przynosi jej szczery uśmiech na twarzy Pacjentów zadowolonych z efektów leczenia.
Posiada duże uzdolnienia muzyczne, w wolnych chwilach oddaje się pasji śpiewania, gra również na pianinie i tworzy teksty piosenek.

Opinie o ekspercie

Zobacz porady naszych ekspertów:

Spis treści Protezy zębowe – co to jest proteza akrylowa? Proteza zębowa akrylowa – zalety i wady Proteza na implantach Jakie korzyści wynikają z zastosowania protezy na implantach Co możesz teraz zrobić? Współczesna protetyka oferuje wiele możliwości rekonstrukcji utraconego uzębienia. Najbardziej powszechnym rozwiązaniem wybieranym przez…

Spis treści Czym są licówki? Licówki kompozytowe czy licówki porcelanowe – które wybrać? Kiedy warto zdecydować się na licówki? Dla kogo licówki nie są dobrym rozwiązaniem?Umów się na wizytę! Piękny i zdrowy uśmiech jest niedoścignionym marzeniem wielu osób. Dotychczas słynny Hollywood Smile mogliśmy podziwiać u…

Spis treści Jak powstaje próchnica zębów?Jakie są konsekwencje nieleczonej próchnicy? Umów się na wizytę! Próchnica to statystycznie najczęstsze schorzenia stomatologiczne, z którym zgłaszają się Pacjenci do gabinetów stomatologicznych. Chorują na nią zarówno najmłodsi Pacjenci w wieku niemowlęcym (próchnica butelkowa) jak również dorośli. Najczęstszą przyczyną jej…

Spis treści 1. Szkliwo twarde jak granit! 2. Niemowlę z zębami3. Odcisk zębów niczym linie papilarne 4. Dwa komplety zębów u człowieka 5. Próchnicą można się zarazić! Umów się na wizytę! Z pozoru może się wydawać, że o zębach wiemy już wszystko, ale czy na…

Zadzwoń: 12 222 50 10