Dental4You® to nowoczesna i nieustannie rozwijająca się klinika stomatologiczna, która powstała z pasji młodych i ambitnych stomatologów. Śmiało wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które nie tylko podnoszą skuteczność leczenia, ale także wpływają pozytywnie na komfort naszych Pacjentów. Jeśli cenisz sobie oszczędność czasu, bezbolesne zabiegi, kompleksowe i efektywne leczenie – poznaj unikatowe technologie, które stosujemy na co dzień w naszej Klinice. Aby skorzystać z usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie, wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 12-222-50-10 albo 609-777-166.

Radiowizjografia

 

Podstawowy i pierwszy etap diagnostyki stomatologicznej opiera się na wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego. W naszym gabinecie stosujemy technologie MyRay i DurrDental, które pozwalają zmniejszyć ilość emitowanego promieniowania rentgenowskiego o 90%. Zapewnia to najwyższe standardy bezpieczeństwa. Skaner radiowizjograficzny DurrDental wprowadziliśmy jako jeden z pierwszych gabinetów w Polsce, ale szybko stał się on podstawą naszych działań diagnostycznych. Gwarantuje on nie tylko szybsze przeprowadzenie badania, ale także ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy. Dzięki posiadaniu własnego centrum diagnostycznego w naszej placówce możemy wszystkie niezbędne procedury wykonać kompleksowo, dzięki czemu Pacjenci oszczędzają mnóstwo cennego czasu.

Gaz rozweselający

 

Sedacja wziewna, czyli zastosowanie gazu rozweselającego w trakcie zabiegów stomatologicznych to metoda ograniczania stresu i bólu przeznaczona dla wszystkich wyjątkowo wrażliwych Pacjentów. Jest szczególnie ceniona przez najmłodszych i pomaga im zaadaptować się w gabinecie stomatologicznym. Procedura polega na wdychaniu specjalnej mieszanki tlenu i podtlenku azotu (gazu rozweselającego) przez specjalną maseczkę zakładaną na nos w trakcie trwania zabiegu. Po chwili Pacjent przestaje czuć lęk i stres, staje się zrelaksowany i odprężony. Jednocześnie cały czas jest przytomny i może podejmować świadomą współpracę ze stomatologiem. Gaz rozweselający to bezpieczna metoda, która nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych – jego działanie ustępuje już po 5 minutach od zakończenia zabiegu.

Kamera wewnątrzustna

 

Kamera wewnątrzustna to nieocenione narzędzie podczas każdej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Pomaga w przeglądzie jamy ustnej i znacznie ułatwia komunikację pomiędzy lekarzem i Pacjentem. Niewielka kamerka zostaje umieszczona w jamie ustnej Pacjenta, a na ekranie znajdującym się przy fotelu stomatologicznym wyświetla się obraz jego zębów w dużym powiększeniu. Dzięki temu dentysta może omówić stan zdrowia jamy ustnej, podczas gdy Pacjent będzie oglądał swoje uzębienia na ekranie. W ten sposób łatwiej jest mu zrozumieć istotę problemu.

Mikroskop

 

Mikroskop jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy stomatologa. Pozwala na dokładną analizę pola operacyjnego i doświetlenie newralgicznych obszarów jamy ustnej. Sprawia, że dentysta może zajrzeć w światło kanału oraz przeprowadzić jego dokładne oczyszczenie i osuszenie. Gabinet stomatologiczny Dental4You® Kraków wyposażony jest w mikroskop pozwalający na uzyskanie 25-krotnego powiększenia, co jest gwarancją powodzenia wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających precyzji zabiegów stomatologicznych.

Lampa Beyond™

 

Wyjątkowość lampy Beyond™ polega na błyskawicznym uzyskaniu efektu utleniania wewnątrz zęba. Nowoczesna technologia znacznie przyspiesza przenikanie żelu wybielającego do zębiny przez szkliwo. Ponadto zabiegi wykonywane przy pomocy lampy Beyond™ są całkowicie bezpieczne, gdyż emituje ona tzw. zimne światło.

Znieczulenie komputerowe – The Wand

 

The Wand to urządzenie wykorzystywane do podawania anestetyku, czyli środka znieczulającego przed zabiegami stomatologicznymi. Ten nowoczesny, komputerowy system znieczulający w regulowany sposób podaje anestetyk w taki sposób, że Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a cały proces zajmuje zazwyczaj jedynie około minuty. Dzięki technologii kontroli przepływu płynu nie występuje nieprzyjemne uczucie rozpychania w trakcie podawania płynu znieczulającego, a po zakończeniu zabiegu Pacjent nie czuje odrętwienia twarzy, nie ma problemów z mową, a jego mimika i ogólne samopoczucie pozostaje niezmienione.

Prevdent

 

Preparaty Prevdent® służą do przeprowadzenia zabiegu wybielania. Jednak efektem procedury są nie tylko jaśniejsze zęby (nawet o 8 odcieni), ale także regeneracja szkliwa i długotrwałe ograniczenie nadwrażliwości zębów. Sprawia to, że Prevdent® zawiera nano-hydroksyapatytu, który stanowi główny składnik szkliwa. Sam zabieg trwa około 2-3 godzin i jest całkowicie bezbolesny. Jest to metoda polecana dla wyjątkowo wrażliwych Pacjentów.

Materiały Geistlich oraz banku tkanek BioBank

 

W sterowanej regeneracji kości i tkanek stosuje się połączenie błony zaporowej Bio-Gide właśnie z Bio-Oss – biomateriałem regeneracyjnym kości, który cieszy się uznaniem specjalistów na całym świecie. Wspiera on odbudowę i odtworzenie się nowej, własnej kości Pacjenta, a dzięki temu, że jest to materiał naturalny, w trakcie procesu gojenia integruje się z kością. Tkanki z BioBanku pozyskiwane są zawsze od dokładnie przebadanych osób żyjących.

Zadzwoń: 12 222 50 10