Dental4You® to nowoczesna i nieustannie rozwijająca się klinika stomatologiczna, która powstała z pasji młodych i ambitnych stomatologów. Śmiało wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które nie tylko podnoszą skuteczność leczenia, ale także wpływają pozytywnie na komfort naszych Pacjentów. Jeśli cenisz sobie oszczędność czasu, bezbolesne zabiegi, kompleksowe i efektywne leczenie – poznaj unikatowe technologie, które stosujemy na co dzień w naszej Klinice. Aby skorzystać z usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie, wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 12-222-50-10 albo 609-777-166.

Technologie

Radiowizjografia

 

Podstawowy i pierwszy etap diagnostyki stomatologicznej opiera się na wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego. W naszym gabinecie stosujemy technologie, które pozwalają zmniejszyć ilość emitowanego promieniowania rentgenowskiego o 90%. Zapewnia to najwyższe standardy bezpieczeństwa. Skaner radiowizjograficzny szybko stał się podstawą naszych działań diagnostycznych. Gwarantuje on nie tylko szybsze przeprowadzenie badania, ale także ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy. Dzięki posiadaniu własnego centrum diagnostycznego w naszej placówce możemy wszystkie niezbędne procedury wykonać kompleksowo, dzięki czemu Pacjenci oszczędzają mnóstwo cennego czasu.

Gaz rozweselający

 

Sedacja wziewna, czyli zastosowanie gazu rozweselającego w trakcie zabiegów stomatologicznych to metoda ograniczania stresu i bólu przeznaczona dla wszystkich wyjątkowo wrażliwych Pacjentów. Jest szczególnie ceniona przez najmłodszych i pomaga im zaadaptować się w gabinecie stomatologicznym. Procedura polega na wdychaniu specjalnej mieszanki tlenu i podtlenku azotu (gazu rozweselającego) przez specjalną maseczkę zakładaną na nos w trakcie trwania zabiegu. Po chwili Pacjent przestaje czuć lęk i stres, staje się zrelaksowany i odprężony. Jednocześnie cały czas jest przytomny i może podejmować świadomą współpracę ze stomatologiem. Gaz rozweselający to bezpieczna metoda, która nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych – jego działanie ustępuje już po 5 minutach od zakończenia zabiegu.

Kamera wewnątrzustna

 

Kamera wewnątrzustna to nieocenione narzędzie podczas każdej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Pomaga w przeglądzie jamy ustnej i znacznie ułatwia komunikację pomiędzy lekarzem i Pacjentem. Niewielka kamerka zostaje umieszczona w jamie ustnej Pacjenta, a na ekranie znajdującym się przy fotelu stomatologicznym wyświetla się obraz jego zębów w dużym powiększeniu. Dzięki temu dentysta może omówić stan zdrowia jamy ustnej, podczas gdy Pacjent będzie oglądał swoje uzębienia na ekranie. W ten sposób łatwiej jest mu zrozumieć istotę problemu.

Technologie

Mikroskop

 

Mikroskop jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy stomatologa. Pozwala na dokładną analizę pola operacyjnego i doświetlenie newralgicznych obszarów jamy ustnej. Sprawia, że dentysta może zajrzeć w światło kanału oraz przeprowadzić jego dokładne oczyszczenie i osuszenie. Gabinet stomatologiczny Dental4You® Kraków wyposażony jest w mikroskop pozwalający na uzyskanie 25-krotnego powiększenia, co jest gwarancją powodzenia wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających precyzji zabiegów stomatologicznych.

Lampa do wybielania

 

Wyjątkowość lampy do wybielania polega na błyskawicznym uzyskaniu efektu utleniania wewnątrz zęba. Nowoczesna technologia znacznie przyspiesza przenikanie żelu wybielającego do zębiny przez szkliwo. Ponadto zabiegi wykonywane przy pomocy lampy są całkowicie bezpieczne, gdyż emituje ona tzw. zimne światło.

Znieczulenie komputerowe

 

To urządzenie wykorzystywane do podawania anestetyku, czyli środka znieczulającego przed zabiegami stomatologicznymi. Ten nowoczesny, komputerowy system znieczulający w regulowany sposób podaje anestetyk w taki sposób, że Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a cały proces zajmuje zazwyczaj jedynie około minuty. Dzięki technologii kontroli przepływu płynu nie występuje nieprzyjemne uczucie rozpychania w trakcie podawania płynu znieczulającego, a po zakończeniu zabiegu Pacjent nie czuje odrętwienia twarzy, nie ma problemów z mową, a jego mimika i ogólne samopoczucie pozostaje niezmienione.

Preparaty wybielające

 

Preparaty te służą do przeprowadzenia zabiegu wybielania. Jednak efektem procedury są nie tylko jaśniejsze zęby (nawet o 8 odcieni), ale także regeneracja szkliwa i długotrwałe ograniczenie nadwrażliwości zębów. Preparaty zawierają nano-hydroksyapatytu, który stanowi główny składnik szkliwa. Sam zabieg trwa około 2-3 godzin i jest całkowicie bezbolesny. Jest to metoda polecana dla wyjątkowo wrażliwych Pacjentów.

Biomateriały

 

W sterowanej regeneracji kości i tkanek stosuje się połączenie błony zaporowej z biomateriałem regeneracyjnym kości. Wspiera on odbudowę i odtworzenie się nowej, własnej kości Pacjenta, a dzięki temu, że jest to materiał naturalny, w trakcie procesu gojenia integruje się z kością. Tkanki, których używamy, pozyskiwane są zawsze od dokładnie przebadanych osób żyjących.

Zadzwoń: 12 222 50 10