Niewidoczne nakładki ortodontyczne Kraków

Niewidoczne nakładki ortodontyczne Kraków

Przywrócenie prawidłowego zgryzu to proces, który wymaga cierpliwości. Czas trwania terapia, a także niesatysfakcjonująca estetyka aparatów ortodontycznych sprawiają, że wiele osób rezygnuje z leczenia. W Dental4You® świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy do naszej codziennej praktyki wprowadzić wyjątkowe rozwiązanie, czyli pochodzące ze Stanów Zjednoczonych niewidoczne nakładki. To właśnie dzięki nim terapia staje się w pełni komfortowa, a cały proces w wielu przypadkach trwa znacznie krócej.

Niewidoczny aparat ortodontyczny Kraków

 

W Dental4You® stawiamy na sprawdzone, skuteczne metody leczenia, które zapewniają najwyższy komfort podczas trwania terapii. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na wyjątkowy aparat, którym są to właściwie niewidoczne nakładki, do których produkcji wykorzystuje się specjalny, przezroczysty materiał. W ten sposób cały proces przywracania prawidłowego zgryzu staje się dyskretny dla otoczenia. Ponadto niewidoczne nakładki zapewniają wysoką skuteczność leczenia, a czas całej terapii w wielu przypadkach jest skrócony nawet o kilka miesięcy. Wszystkie te zalety spowodowały, że tego pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych rozwiązania nie mogło zabraknąć w naszej klinice.

Aparat mocowany na stałe Niewidoczny aparat ortodontyczny
Czas trwania leczenia ok. 24 miesięcy (+/- 6 miesięcy) Czas trwania leczenia ok. 12 – 18 miesięcy.
Aparat mocowany na stałe. Możliwość zdjęcia w każdej sytuacji, np. przed ważnym spotkaniem.
Konieczność stosowania dodatkowych przyborów do higieny jamy ustnej. Higiena jamy ustnej nie różni się niczym od typowych codziennych zabiegów.
Uczucie dyskomfortu podczas pierwszych dni od zamocowania aparatu na stałe. Podczas leczenia nie jest odczuwalny praktycznie żaden dyskomfort.
Jest widoczny dla otoczenia. Pełna dyskrecja, aparat jest Niewidoczny dla otoczenia.
Aparat w pełni wykonany z metalu. Brak metalowych elementów drażniących błonę śluzową języka, policzka i warg.
Wizyty kontrolne raz na 4 – 6 tygodni. Wizyty kontrolne raz na 2 miesiące.

 

Niewidoczny aparat ortodontyczny Kraków

Zapisz się na konsultację

Wypełnij formularz, a recepcjonistka skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj. (obowiązkowe)
  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

  Koszt konsultacji od 100 zł

  Lekarz zweryfikuje stan Twojego uzębienia

  Poznasz plan i koszty leczenia

  Jak przebiega leczenie?

   

  Na początku każdego leczenia przeprowadzamy konsultację. W jej trakcie lekarz wykona diagnostykę, oceni stan zdrowia i na tej podstawie zaproponuje odpowiednie metody leczenia. Przedstawimy Ci również cyfrową wizualizację planu leczenia za pomocą specjalnego oprogramowania. Dzięki temu cały proces będzie dla Ciebie w pełni przewidywalny i nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

   

  Przygotowanie niewidocznego aparatu ortodontycznego wymaga pobrania wycisku uzębienia, który przekazywany jest do pracowni protetycznej. Kiedy niewidoczne nakładki zostaną przygotowane, są one przesyłane do naszej kliniki. Zaprosimy Cię wtedy na wizytę, podczas której lekarz poinformuje Cię, jak korzystać z aparatu. Nasz ekspert przekaże Ci też zestaw nakładek. Od tej pory prawie cały proces przenosi się do domowego zacisza. Twoim zadanie jest zakładanie codziennie i noszenie niemalże przez cały czas nakładki, którą należy wymienić po okresie 2 tygodni. Wizyty kontrolne odbywają co najmniej raz na 3 miesiące, co oznacza, że są rzadsze niż w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Podczas nich nasz ekspert oceni, czy proces przywracania prawidłowego zgryzu przebiega prawidłowo. Na zakończenie terapii otrzymasz specjalny aparat retencyjny, którego zadaniem jest utrzymanie uzyskanych efektów.

   

   

  Piękny uśmiech potrzebny od zaraz?
  Mamy na to sposób! Kliknij w poniższy przycisk i przekonaj się!

   

   

  Jaki jest czas trwania leczenia?

   

  Leczenie ortodontyczne wymaga czasu. Przywracanie prawidłowego ułożenia zębów jest to więc proces, który wymaga cierpliwości. W przypadku zastosowania tradycyjnych aparatów terapia trwa zazwyczaj około 2 lat. Wykorzystanie niewidocznych nakładek bardzo często pozwala skrócić ten czas nawet o kilka miesięcy, dzięki czemu leczenie może zamknąć się w 18 miesiącach. Warto jednak pamiętać, że czas leczenia może się różnić, ponieważ zależy od wielu indywidualnych czynników.

   

   

  Komfort i bezpieczeństwo podczas leczenia

   

  Leczenie ortodontyczne niewidocznym aparatem zapewnia wysoki komfort podczas trwania całej terapii. Dzieje się tak, ponieważ do jego produkcji wykorzystywany jest specjalny, przezroczysty materiał. Pacjenci przekonują, że jest niemalże niewidoczny dla otoczenia, nawet tego najbliższego. W ten sposób można poczuć się całkowicie komfortowo, nie przejmując się estetyką swojego uśmiechu.

  Jedną z wielu zalet tego innowacyjnego rozwiązania jest również fakt, że na początku terapii przygotowuje się cyfrową wizualizację całego leczenia przy wykorzystaniu specjalnego oprogramowania. W ten sposób cały proces staje się niezwykle przewidywalny, przez co zyskujesz komfort psychiczny. Już od samego początku będziesz wiedział, jaki efekt uzyskasz po zakończonym leczeniu.

  Nakładki OrtodontyczneWielu Pacjentów korzystających z tradycyjnych aparatów narzeka, że w takiej sytuacji zachowanie prawidłowej higieny jest utrudnione. Tego problemu nie ma przy niewidocznych nakładkach. Przed przystąpieniem do szczotkowania zębów wystarczy zdjąć aparat i dokładnie umyć zęby. Zapewnia to zachowanie prawidłowej higieny, a tym samym można uniknąć pojawienia się chorób uzębienia.

   

  Warto również podkreślić, że aparat nakładkowy jest rozwiązaniem w pełni bezpiecznym. Świadczą o tym setki leczeń zakończonych pełnym sukcesem. Ponadto w naszej klinice o zdrowie jamy ustnej i przywrócenie prawidłowego ułożenia zębów dbają eksperci z bogatym doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Leczenie ortodontyczne w Dental4You® to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności.

   

  Poznaj ekspertów zajmujących się leczeniem aparatem nakładkowym

  Nakładki Ortodontyczne

  Dorota Bargiel

  Lekarz stomatolog
  Specjalista ortodoncji


  Zajmuje się: ortodoncja.

  Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kwalifikacje zawodowe zdobywała w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. Zdała państwowy egzamin specjalizacyjny, jednocześnie kończąc specjalizację w Poradni Ortodoncji Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Ponad to jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i lekarzem konsultującym Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest też certyfikowanym lekarzem z dziedziny leczenia ortodontycznego alignerem (aparatem nakładkowym).

  Co możesz teraz zrobić?

   

  Nowoczesne leczenie ortodontyczne przy wykorzystaniu niewidocznych nakładek to wysoka skuteczność, bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całej terapii. Nie wahaj się więc dłużej i dołącz do setek zadowolonych Pacjentów. Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10.

  Najczęściej zadawane pytania

  W jakich sytuacjach nasi ortodonci w Krakowie zalecają niewidoczne nakładki ortodontyczne?

  Niewidoczne nakładki ortodontyczne zalecane są w przypadku leczenia niewielkich i umiarkowanych wad zgryzu.

  Jaki jest koszt niewidocznych nakładek ortodontycznych w naszej klinice w Krakowie?

  Koszt niewidocznych nakładek ortodontycznych zależy od stopnia skomplikowania leczenia. Szczegółowy cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej.

  Jak długo trwa leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi w naszej klinice w Krakowie?

  Leczenie niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi trwa zazwyczaj od 6 do 18 miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta i stopnia skomplikowania wady zgryzu.

  Zadzwoń: 12 222 50 10