Czy implant boli?

Piotr Kuśnierz
autor:
dodano: 08.06.2020
kategoria: Poradnik

Świetnie zdajemy sobie sprawę, że wizja kompleksowe leczenia stomatologicznego może rodzić liczne obawy, nawet w sytuacji, gdy jego efekty mogą całkowicie odmienić życie. Wiele osób ciągle lęka się, że każdy najmniejszy zabieg wiązać się może z poważnym bólem, nie wspominając o bardziej skomplikowanych procedurach, takich jak wszczepienie implantów. Na szczęście współcześnie wykorzystywane są niezwykle skuteczne znieczulenia, które powodują, iż całe leczenie jest w pełni komfortowe. W Dental4You® stawiamy na amerykańskie rozwiązanie The Wand pozwalające wykonać każdy zabieg bez bólu!

Odmień swoje życie!

Utrata zębów to bez wątpienia poważny problem. Luki w uzębieniu powodują niezwykle negatywną odmianę życia. Jak można zapobiec takiemu negatywnemu obrotowi sprawy? Przede wszystkim podejmując w pełni bezpieczne i skuteczne leczenie implantologiczne. Dzięki niemu można przywrócić pełną funkcjonalność, która niczym nie różni się od naturalnych zębów. Co to oznacza? Po zamocowaniu rekonstrukcji na implantach będziesz mógł bez problemu jeść wszystkie produkty, ciesząc się każdym swoim ulubionym daniem. Ponadto pokarmy, nawet te twarde, nie stanowią żadnego kłopotu, a tym samym mogą być odpowiednio przeżute. W ten sposób nie jest obciążany układ trawienny, co ma znaczenie dla zdrowia całego organizmu.

Na tym jednak nie koniec! Jedną z funkcji zębów jest odpowiednie obciążanie kości, dzięki czemu nie dochodzi do jej zaniku. Pojawienie się nawet pojedynczej luki zaburza tę naturalną sytuację. Powoduje to tym samym postępowanie procesu zaniku kości, co ma nie tylko negatywny wpływ na estetykę uśmiechu, ale również na pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Wszczepienie implantu hamuje proces zaniku kości, dzięki czemu można cieszyć się zdrowiem i pełną funkcjonalność przez długie lata!

Nie można również zapominać o względach estetycznych. Jak się bowiem okazuje, wszczepienie implantów, a następnie zamocowanie na nich rekonstrukcji protetycznych pozwala uzyskać zachwycający wygląd uśmiechu, który niemal niczym nie różni się od naturalnego. Dzięki temu można odzyskać utracą pewność siebie i cieszyć się każdym dniem. Wszystko to sprawia, że leczenie implantologiczne zawsze jest zalecane w naszej klinice!

Na czym polega leczenie implantologiczne?

Każde leczenie w naszej klinice rozpoczynamy od przeprowadzenia wizyty konsultacyjnej. Podczas niej lekarz zapozna się z Twoimi oczekiwaniami, a także oceni stan zdrowia jamy ustnej. W Dental4You® wykorzystujemy wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne, takie jak skaner radiowizjograficzny DurrDental, który nie tylko zmniejsza ilość emitowanego promieniowania rentgenowskiego o 90%, ale również pomaga lekarzowi postawić prawidłową diagnozę. Po badaniach przygotowywany jest plan leczenia i wstępny kosztorys.

Zabieg implantacji polega na wszczepieniu w miejscach po utraconych korzeniach implantów, czyli małych tytanowych śrubek. Zastosowany materiał jest w pełni biokompatybilny, co oznacza, że proces gojenia jest niezwykle efektywny. Następnie przygotowywane są rekonstrukcje protetyczne, które w głównej mierze odpowiadają za estetykę uśmiechu. Mocowane są one stabilnie do implantów, co pozwala tym samym uzyskać znakomite efekty, którymi będziesz mógł cieszyć się nawet przez całe życie.

Bezbolesne leczenie implantologiczne

W naszej klinice dokładamy wszelkich starań, aby każdy zabieg był jak najbardziej komfortowy. Jak to osiągamy? Źródłem naszego sukcesu są przede wszystkim ogromne umiejętności, szeroka wiedza i bogate doświadczenie lekarzy przeprowadzających zabiegi. Jednak to nie wszystko! W Dental4You® wykorzystujemy nowoczesne oraz w pełni skuteczne znieczulenia, które sprawiają, że przez każde leczenie można przejść niezwykle komfortowo. W ten sposób spełniamy wszystkie najwyższe światowe standardy stosowane w prestiżowych klinikach na całym świecie.
W Dental4You® wykorzystuje komputerowe znieczulenie The Wand. Jest to amerykańska technologia, dzięki której przez zabieg implantacji można przejść całkowicie bezboleśnie. Za proces podawania znieczulenia odpowiada mikroprocesor, dzięki czemu nie jest odczuwane nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek. Ponadto projektanci zadbali o to, aby urządzenie swoim wyglądem nie wzbudzało żadnych negatywnych skojarzeń. Warto również wspomnieć, że po zabiegu, podczas którego wykorzystywane było amerykańskie znieczulenie The Wand, nie jest odczuwane uczucie odrętwienia. Wszystko to sprawia, że cały zabieg staje się niezwykle komfortowy.

Wiemy bardzo dobrze, że dla niektórych nawet sama myśl o wizycie w gabinecie stomatologicznym może napawać lękiem. Z tego powodu w Dental4You® postanowiliśmy dać możliwość skorzystania z niezwykłego rozwiązania, jakim jest gaz rozweselający. Z jednej strony posiada on delikatne właściwości znieczulające, z drugiej – wprowadza w błogi stan relaksu i rozluźnienia, co jest najważniejszą zaletą tej metody. Podczas wizyty będziesz mógł poczuć się w pełni komfortowo. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szczególnie obawiają się wizyty w gabinecie stomatologicznym!

Co możesz teraz zrobić?

W Dental4You® obok skuteczności wykonywanych zabiegów stawiamy na najwyższy komfort i bezbolesność każdego leczenia. Udaje się nam to dzięki zastosowaniu rozwiązań stosowanych w renomowanych klinikach stomatologicznych na całym świecie. Dzięki temu możemy spełnić Twoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiech, a każdą chwilę spędzoną w naszym gabinecie będziesz wspominał z przyjemnością. Przekonaj się o tym sam! Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.Zadzwoń: (12) 222-50-10