Dodatkowe środki bezpieczeństwa w Dental4You

Piotr Kuśnierz
autor:
dodano: 05.05.2020
kategoria: Poradnik

W Dental4You® zawsze dbamy o to, aby każde leczenie przyniosło oczekiwane efekty przy zachowaniu najwyższego komfortu i środków ostrożności. W obecnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Pacjentom maksymalną ochronę. W tym celu wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności, jeszcze bardziej podnosząc standardy bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby móc skutecznie pomóc Pacjentom w tym trudnym okresie!

Środki ochrony osobistej

W naszej klinice zawsze przykładamy wagę do tego, aby wszystkie zabiegi były przeprowadzane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Z tego powodu stosujemy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania oraz technologie, dzięki którym możemy nie tylko podnieść komfort leczenia, ale również przeprowadzić je w pełni bezpiecznie. W obecnej trudnej sytuacji postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, by jeszcze bardziej zadbać o ochronę Pacjentów i naszych pracowników. W tym celu pozyskaliśmy środki ochrony osobistej, takie jak rękawiczki jednorazowe, gogle, kombinezony czy przyłbice.

Dezynfekcja powierzchni

Jedną z podstawowych zasad, jakie wprowadziliśmy w naszej klinice, jest zachowanie 30 minutowych odstępów pomiędzy kolejnymi wizytami. Dlaczego to takie ważne? Przerwa ta pozwala nam na dokładne zdezynfekowanie wszystkich powierzchni, a tym samym znaczne podniesienie bezpieczeństwa. W ten sposób jeszcze bardziej dbamy w naszej klinice o Twoje zdrowie.

Wprowadzenie procedur bezpieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre działania mogą być dla Ciebie niezrozumiałe, dlatego przygotowaliśmy dokładne procedury na naszej stronie, z których dowiesz się, jak postępować. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Twoja wizyta w naszej klinice stomatologicznej będzie w pełni komfortowa. Przypominamy, że wprowadzenie dodatkowych procedur było niezbędne, aby móc skutecznie przeprowadzać leczenie w obecnym czasie przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Standardowe rozwiązania przez nas stosowane

Praktykę w Dental4You® zawsze opieramy o światowe, wygórowane standardy. Oznacza to, że jeszcze przed epidemią koronawirusa w Polsce stosowaliśmy rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne. W naszej klinice wykorzystujemy między innymi technologie MyRay i DurrDental, które pozwalają na uzyskanie precyzyjnego zdjęcia rentgenowskie przy jednoczesny zmniejszeniu emitowanego promieniowania rentgenowskiego o 90%! Ponadto stosujemy wyłącznie implanty wiodącej marki znajdujące uznanie na całym świecie. Pozwalają one na uzyskanie znakomitych efektów przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa. Jest to niezwykle ważne właśnie w tym okresie, ponieważ dzięki temu zyskujesz pewność, że udajesz się do kliniki stomatologicznej, gdzie Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Co możesz teraz zrobić?

W Twojej jamie ustnej pojawiły się niepokojące zmiany, które wymagają natychmiastowej reakcji? Koniecznie zadzwoń do nas! Pomożemy Ci uporać się z Twoim problemem. Pamiętaj, że wprowadziliśmy w naszej klinice specjalne procedury, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfort leczenia. Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.Zadzwoń: 12 222 50 10