Nowoczesne leczenie kanałowe w 1 dzień

Piotr Kuśnierz
autor:
dodano: 18.05.2020
kategoria: Poradnik

Wielu Pacjentów przyznaje, że ból zęba to największy dyskomfort, jaki odczuwali w swoim życiu. Nic więc dziwnego, iż każdy pragnie znaleźć ukojenie, stosując wiele różnych rozwiązań. Niestety, część osób rezygnuje z wizyty w klinice stomatologicznej, ponieważ obawia się, że konieczne będzie przeprowadzenie leczenia kanałowego. Dzieje się tak, ponieważ zabieg ten nie cieszy się najlepszą sławą: długi, bolesny proces rzadko przynoszący oczekiwane efekty. Na szczęście w Dental4You® standardem jest korzystanie z niezwykle precyzyjnego mikroskopu, który odmienił całkowicie oblicze leczenia kanałowego.

Przede wszystkim własne zęby

Niestety, ciągle wiele osób ma niezwykle negatywne skojarzenia związane w wizytami w gabinetach stomatologicznych. Często za taki stan rzeczy odpowiadają przykre wspomnienia. W Dental4You® pragniemy, aby każda wizyta była w pełni komfortowa, dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w wiele udogodnień, między innymi komputerowe znieczulenie czy gaz rozweselający. Ponadto wyznajemy zasadę, że najważniejsze jest uratowanie uzębienia, by zachować naturalne warunki w jamie ustnej. Z tego powodu do perfekcji doprowadziliśmy przeprowadzanie leczenia kanałowego, osiągając znakomite efekty od wielu lat.

Nowoczesna technologia

W naszej klinice każde leczenie kanałowe przeprowadzane jest pod mikroskopem, który umożliwia uzyskanie obrazu pola zabiegowego w 25-krotnym przybliżeniu. Jest to dla lekarza pomoc nie do przecenienia, ponieważ dzięki temu może skutecznie odnaleźć wszystkie kanały i dokładnie je oczyścić, tym samym znacznie podnosząc skuteczność całego zabiegu. Niezwykle ważną zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że w wielu przypadkach może ono odbyć się podczas jednej wizyty bez konieczności zatruwania zęba!

Leczenie kanałowe w 1 dzień

Standardowe leczenie kanałowe wiąże się z długotrwałym procesem, które wymaga licznych wizyt Pacjenta. W tym czasie dąży się do zatrucia zęba, co z kolei prowadzi do obumarcia miazgi. W naszej klinice stomatologicznej jest całkowicie inaczej! Każdy zabieg endodontyczny wykonujemy pod niezwykle precyzyjnym mikroskopem, dzięki czemu nie ma konieczności zatruwania zęba. Leczenie kanałowe w Dental4You® w wielu przypadkach przeprowadzane jest podczas jednej wizyty! Zabieg ten trwa zaledwie 2 godziny. Dzieje się tak, ponieważ mikroskop pomaga lekarzowi zlokalizować wszystkie kanały i dokładnie je oczyścić.

Jak przebiega leczenie kanałowe w 1 dzień?

Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki lekarz opracowuje plan leczenia. Następnie ząb jest otwierany, dzięki czemu możliwe jest usunięcie miazgi. Lekarz, wykorzystując mikroskop, odszukuje wszystkie kanały główne oraz boczne, a następnie je oczyszcza. Do tego celu wykorzystuje specjalne, w pełni bezpieczne preparaty. Następnie tak przygotowane kanały szczelnie wypełnia się gutaperką. Ostatnim etapem jest estetyczne i funkcjonalne odbudowanie korony zęby. Pamiętaj, że w naszej klinice leczenie kanałowe zawsze jest przeprowadzane przy użyciu amerykańskiego znieczulenia komputerowego The Wand. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, iż zabieg jest niezwykle komfortowy, a wizyta w gabinecie będzie przez Ciebie wspominana z przyjemnością.

Ciesz się zdrowym uśmiechem!

Zapalenie miazgi zęba prowadzi przede wszystkim to poważnych dolegliwości bólowych, które nie pozwalają w wielu przypadkach normalnie funkcjonować. Każda czynność w takiej sytuacji może wiązać się z cierpieniem. Z tego powodu zdecydowanie się na leczenie kanałowe jest niezbędne. To właśnie ono pozwala usunąć zapalenie miazgi zęba, dzięki czemu uśmiech znowu zagości na Twojej twarzy. Odzyskasz radość z życia i zapomnisz w końcu o dolegliwościach bólowych.

Leczenie kanałowe to nie tylko ujarzmienie bólu, ale również jedyna szansa na uratowanie zęba. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że największy komfort przynosi możliwość cieszenie się własnym, naturalnym uzębieniem. Dodatkowo uratowanie zęba przed jego wypadnięciem pozwoli uchronić Cię przed koniecznością przeprowadzenia kosztownego i skomplikowanego leczenia. Nie wahaj się więc – zdecyduj się na leczenie kanałowe, a tym samym zadbaj o zdrowie swojego uśmiechu.

Co możesz teraz zrobić?

W Dental4You® dążymy nie tylko do tego, aby zabiegi były skuteczne, ale również w pełni komfortowe. Udaje się nam to dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii. Jednym z nich jest właśnie mikroskop stomatologiczny, który całkowicie odmienił oblicze współczesnego leczenia kanałowego. Przekonaj się o tym sam! Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.Zadzwoń: (12) 222-50-10