Odbuduj swoje zęby

Piotr Kuśnierz
autor:
dodano: 24.02.2020
kategoria: Poradnik

Braki zębowe niosą ze sobą wiele negatywnych konsekwencji, które mogą znacznie pogorszyć jakość życia. Dlatego niezwykle ważne jest, aby jak najszybciej odbudować utracone uzębienie, dzięki czemu można przywrócić nie tylko estetykę, ale także pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Decyzja o podjęciu kompleksowego leczenia może być jedną z najważniejszych w Twoim życiu, co potwierdzają opinie Pacjentów!

 

Jak wygląda droga do pięknego i pełnego uśmiechu?

Jednym z najważniejszych etapów jest przeprowadzenie precyzyjnej diagnostyki, dzięki czemu lekarz może zaproponować Ci najlepsze rozwiązania, pozwalające uzyskać zachwycające efekty. Jeżeli borykasz się z problem kilku braków zębów obok siebie, zaproponowane zostanie Ci założenie mostu protetycznego. Odbudowa ta może zostać zamocowana na pozostałych zębach pod warunkiem, że są zdrowe. W takim przypadku konieczne jest ich oszlifowanie, co pozwala w konsekwencji na ich stabilne przymocowanie przy wykorzystaniu specjalnego cementu stomatologicznego. Przeprowadzenie tego zabiegu pozwoli Ci w stosunkowo krótkim czasie przywrócić estetykę i pełną funkcjonalność w jamie ustnej.
 
Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku, kiedy zęby sąsiadujące z luką nie są zdrowe. Wtedy koniecznością staje się wszczepienie dwóch implantów, do których mocowane są specjalne łączniki. Warto podkreślić, że podczas leczenia implantologicznego wykorzystywane są sprawdzone metody, co sprawia, iż zabieg jest w pełni bezpieczny i pozwala uzyskać niemalże 100% skuteczność. Kolejnym etapem jest osadzenie mostu protetycznego, co pozwala w końcu cieszyć się pięknym uśmiechem. Pamiętaj, że całe leczenie jest bezbolesne, dzięki wykorzystaniu innowacyjnego znieczulenia komputerowego The Wand.

 

Dlaczego warto skorzystać z leczenia stomatologicznego?

Pojawienie się kilku braków zębów negatywnie wpływa na estetykę wyglądu uśmiechu, przez co możesz odczuwać wstyd. Prowadzi to do kolejnych konsekwencji, a mianowicie do wycofania się z życia towarzyskiego, a także utraty pewności siebie. Wiązać się to może również z pojawieniem trudności w pracy, jeżeli polega ona w głównej mierze na pracy z drugim człowiekiem. Możesz skutecznie zapobiec tym problemom, jeżeli podejmiesz w końcu krok i zdecydujesz się na przeprowadzenie kompleksowego leczenia!
 
Nie bez znaczenia jest również fakt, że brak zębów wiąże się z utratą pełnej funkcjonalności w jamie ustnej. Oznacza to, że spożywanie pokarmów czy poprawne artykułowanie niektórych głosek może być utrudnione. Wystąpić mogą także różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Przeprowadzenie kompleksowego leczenia sprawia, że przywrócona zostaje pełna funkcjonalność w jamie ustnej, dzięki czemu w końcu będziesz mógł cieszyć się każdym dniem. Czerp z życia pełnymi garściami!

 

Co możesz teraz zrobić?

Nie zwlekaj dłużej – zdecyduj się na leczenie, które przywróci Ci estetykę uśmiechu i pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Wybierz profesjonalny gabinet stomatologiczny, w którym o Twoje uzębienie zadbają prawdziwi eksperci. W Dental4You® czekamy na Ciebie. Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.Zadzwoń: 12 222 50 10