Poznaj moc komputerowych znieczuleń

Piotr Kuśnierz
autor:
dodano: 09.03.2020
kategoria: Poradnik

Dentofobia, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, jest poważnym problemem, który dotyka wielu Polaków. Z tego powodu wiele osób rezygnuje z leczenia, co prowadzi w konsekwencji między innymi do wypadania zębów, a tym samym do pogorszenia estetyki uśmiechu oraz utraty pełnej funkcjonalności w jamie ustnej. Dlatego współcześnie priorytetem stało się przeprowadzanie leczenia przy zachowaniu pełnego komfortu, co umożliwiają skuteczne znieczulenia.

Pełny komfort!

Celem każdego leczenia stomatologicznego jest przywrócenie pełnej funkcjonalności oraz estetyki przy zapewnieniu komfortu. Współcześnie jest to możliwe dzięki amerykańskiemu znieczuleniu komputerowemu The Wand. Twórcy tego rozwiązania zadbali o wygląd urządzenia, dlatego do podawania środka wykorzystywany jest specjalny aplikator, który kształtem przypomina długopis, przez co nie pojawiają się żadne negatywne skojarzenia związane z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Warto wspomnieć, że w amerykańskim znieczuleniu The Wand wykorzystany został specjalny miniprocesor, który odpowiada za podawanie tylko potrzebnej ilości środka. Dzięki temu nie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek, co przydarza się przy zastosowaniu tradycyjnych rozwiązań. Okazuje się więc, że zabieg z zastosowaniem komputerowego znieczulenia jest w pełni komfortowy.

Całkowicie bezbolesne leczenie!

Na początku zabiegu aplikator przykładany jest do miejsca znieczulanego, gdzie wytwarza się specjalny płaszcz anemizacyjny powodujący, że podawanie znieczulenia jest całkowicie nieodczuwane. Ponadto jak wspomniano w tym amerykańskim urządzeniu wykorzystany został mikroprocesor sprawiający, iż nie odczuwalny jest efekt rozpierania tkanek. Dodatkowo dzięki temu zawsze dostarczana jest odpowiednia ilość substancji znieczulającej, przez co podczas zabiegu nie jest odczuwany żaden ból. W ten sposób można współcześnie skutecznie przeprowadzać zabiegi stomatologiczne przy zachowaniu pełnego komfortu.

W pełni bezpieczne urządzenie

Leczenie w zgodzie z wszystkimi światowymi standardami sprawia, że wszystkie technologie i rozwiązania są w pełni bezpieczne. Nie inaczej jest z komputerowym znieczuleniem The Wand. Amerykańskie rozwiązanie wyposażone zostało w miniprocesor, który odpowiada za cały proces znieczulenia, przez co The Wand jest w pełni bezpieczną i komfortową metodą.

Co możesz teraz zrobić?

Nie obawiaj się wizyty w gabinecie stomatologicznym! W Dental4You® wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które nie tylko podnoszą jakość wykonywanych zabiegów, ale sprawiają również, że są one w pełni komfortowe. Przekonaj się o tym! Aby umówić się na wizytę, wypełnij formularz albo zadzwoń pod numer 12 222 50 10 lub 609 777 166.Zadzwoń: (12) 222-50-10