Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Zęby ciemnieją i zmieniają barwę pod wpływem wielu czynników. Przebarwienia spowodowane są m.in. przez spożywanie kolorowego jedzenia, picie kawy i herbaty oraz przez palenie papierosów. Część przebarwień można usunąć poprzez regularne i poprawne mycie zębów, ale nie wszystkie są podatne na domowe metody ich usuwania. Te które wniknęły głęboko w strukturę zęba, nie poddadzą się nawet najbardziej intensywnemu szczotkowaniu.

Jak sobie poradzić z uporczywymi przebarwieniami?

Sposób jest jeden – wybielanie w gabinecie dentystycznym. Gabinet stomatologiczny Dental4You® Kraków wykonuje wybielanie zębów dwoma metodami: BEYOND™ oraz PREVDENT®

Wybielanie przy jej użyciu to zabieg jednorazowy i bezpieczny, który trwa tylko 45 minut, a jego efekty utrzymują się przez około 2 lata.

Jak działa wybielanie zębów BEYOND™?

Wybielanie przy jej użyciu to zabieg jednorazowy i bezpieczny, który trwa tylko 45 minut, a jego efekty utrzymują się przez około 2 lata.

Na powierzchnię zębów zostaje nałożony specjalistyczny żel wybielający, który dodatkowo zostaje aktywowany poprzez działanie światła z lampy BEYOND™. Takie kompleksowe działanie przyśpiesza szybkość przenikania żelu wybielającego w strukturę zęba. 

Jak działa wybielanie i regeneracja zębów PREVDENT®?

Jest to procedura, która oprócz działania wybielającego ma zastosowanie regeneracyjne dla szkliwa dzięki obecności w preparacie nano-hydroksyapatytu, który jest głównym (97%) składnikiem szkliwa. Dzięki temu, podczas wybielania znoszona jest w również nadwrażliwość zębów, a sama procedura jest zupełnie bezbolesna. Wybielanie systemem regenerująco-wybielającym PrevDent® stanowi ochronę przed nadwrażliwością i sprawia, że zęby stają się jaśnejsze nawet o 8 odcieni!

Efekt? Ekspresowo i trwale wybielone zęby o pięknym, białym kolorze.